O nás

Náš příběh

Název restaurace je důkazem toho, že restaurace “The Castle se nachází v jednom z nejkrásnějších zámeckých hotelů v Mariánských Lázních, a to Rübezahl Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf. Restaurace se nachází v přízemí hotelu, je útulná a zároveň tradičně elegantní. Zažijete zde nezapomenutelný večer jemného stolování při světle svíček, při kterých můžete ochutnávat kulinářské poklady české gastronomie, používající pouze ty nejjemnější a nejčerstvější ingredience.

úžasné věci

Restaurace “The Castle se nachází v přízemí jednoho z nejkrásnějších zámeckých hotelů v Mariánských Lázních, Rubezahl-Marienbad Luxury Historical Castle Hotel & Golf, odkud získala své jméno.

Restaurace „The Castle“ může hostit každou společenskou událost, jako je narozeninová párty, soukromý večírek, přátelské setkání, výročí nebo jakýkoliv druh oslavy; dokážeme to tak, aby to bylo nezapomenutelné.

Večeře se podává až do 22:00 a restaurace je otevřena do 23:00.

Kapacita restaurace je 60 hostů.

Our Recipes

Naše a-la-carte menu je naprosto delikátní. Podáváme atraktivní výběr jedinečných receptů, které jsou perfektní kombinací tradičních jídel s tvůrčími nápady, připravovanými zkušenýma rukama talentovaného šéfkuchaře a jeho týmu.

Vynikající masové pokrmy, polévky, svěží chuť čerstvě vybrané zeleniny a dalších vyvážených chutí dopřejí hostům vzrušující kulinářskou plavbu. Samozřejmě na vyžádání bude připraveno specializované menu s dietními požadavky. Bohatá gastronomická nabídka je doplněna skvělými českými a zahraničními víny z našeho vinného sklípku.

Zažijte radost z kulinářské velkoleposti v nejlepší restauraci v Mariánských Lázních.

Sorry, the comment form is closed at this time.